Announcement

Collapse
No announcement yet.

Harika hediyeler kazan! Birlik Geçmişi Etkinliği

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Harika hediyeler kazan! Birlik Geçmişi Etkinliği

  Seçilmiş Kişi!

  Burada birliğinin ne kadar muhteşem olduğunu göstermen için bir şans var! Birliğin hakkında herkesle paylaşmak istediklerin var mı? Birlik anıların hakkında birlik kısmından bir girdi oluştur ve muhteşem ödülleri kazanmayı bekle! Bu, birliğinde olan bir olay, birlik karşılaşmaları, takım zindanları veya birliğe katıldığından beri hissettiklerin hakkında olabilir.


  Yarışma Dönemi

  2016 14 Ağustos 2016 31 Ağustos

  Ödüller


  En Havalı Girdiler için
  Bölgelere göre yarışmaya katılan ve sıralamada ilk 3'e giren Birlik Üyeleri değerli ödüller kazanacak.

  Birinci Olan Birlik (DEĞER 3457 ELMAS!)
  500,000 Altın
  1 x Coolest Birlik Kartı (Günlük 120 Cevher/7 Gün)
  1 x Sv. 4 Hasar Taşı
  3 x Sv. 70 Altın Büyü Parşomeni Parçası
  20 x Kızıl Romantizm
  Cool Birlik Ünvanı

  İkinci Olan Birlik (DEĞER 2273 ELMAS!)
  300,000 Altın
  1 x Pretty Guild Card (Günlük 100 Cevher/7 Gün)
  2 x Sv. 3 Kan Taşı
  2 x Sv.70 Altın Büyü Parşomeni Parçası
  10 x Kızıl Romantizm

  Üçüncü Olan Birlik (DEĞER 1331 ELMAS)
  100,000 Altın
  1 x Bright Birlik Kartı (Günlük 80 Cevher/7 Gün)
  1 x Sv. 3 Safir
  1 x Sv. 70 Altın Büyü Parşomeni Parçası
  5 x Kızıl Romantizm

  En fazla girdiye sahip olan birlikler için;
  Her Bölgeden 2 Birliğin, yalnızca yarışmaya katılan üyeleri aşağıdaki ödüllerin sahibi olacaktır. (DEĞER 1402 ELMAS!)

  200,000 Altın
  Active Birlik Kartı (Günlük 50 elmas/7 gün)
  1 x Sv. 3 Hasar Taşı
  50 x Dragon Taşı
  5 x Kızıl Romantizm

  Henüz yapmadıysanız nasıl katılabilirsiniz?

  Bir forum hesabı açın. Birlik arkadaşlarınızla beraber yarışa katılın ve birliğiniz için ödüller kazanın! Sunucunu ve içinde olduğun bölgeyi belirt, profilini ve oyun içi ismini ekle. Birlik temsilcilerinizden birinin doğru bölgede, forumun birlik kısmında bir birlik konusu oluşturması gerekiyor http://forum.clashfordawn.com/forum/...ld-recruitment . Birlik üyelerinin sadece kendi birlik konuları hakkında yazması gerekir.
  Birliğiniz ile ilgili anılarınızı paylaşın! Arkadaşlarınızın da katılmasını sağlayın!

  Kurallar:

  Lütfen temel forum kurallarına uyun.http://forum.clashfordawn.com/forum/...in-forum-rules
  Sadece birlik konusu dahilindeki birlik gönderileri kabul edilir ve yarışma için değerlendirilir. Kopyalanan gönderiler sayılmayacaktır. Aynı birlik hakkında birden çok konu bulunduğu yerde en fazla sayıdaki gönderilerin olduğu konu dikkate alınır. Eğer birlik liderleri oluşturulan konunun kendi birlik üyelerinden biri tarafından oluşturulmadığını fark etmeleri halinde kanıt ile beraber ShortWallsLG'a mesaj gönderebilir. Yanlış olan konu kapatılır ve silinir.

  Yaratıcı olun! Fotoğraf veya video ile paylaşım yapın. Saldırgan içerikler silinir ve kullanıcı forumdan engellenir. Gönderilen forum girdileri yarışma bittikten sonra dikkate alınmayacak olsa da muhteşem birlik anılarınızı foruma göndermeye devam edebilirsiniz.

  Kazanan girdiler seçildikten sonra kazananlar ile iletişim kurulacaktır, ve eğer gerekliyse yarışma boyunca gönderilen ayrıntıları doğrulamanız gerekir.

 • #2
  Do you want earn some extra money!? Sell us your RS Gold(RS 3 Gold,OSRS Gold),We will give you a good price You can contact at Skype: tomtom15464 or 24/7 LiveChat,we will pay you by paypal with in 10 mins!!!More informations at www.rsgoldfast.com/sell-to-us.html

  Comment


  • #3
   How Love Commands Works

   Here you should attempt the fun (minimal awful) little experience. Peaceful however much as could reasonably be expected for the invasion of creatures, and attempt to convey them. Here I am very genuine. Mice on the feline to sneak noiselessly you scoop as she tumbled to the football. On the off chance that you don't settle it, yet you have "love orders" in the event that you need to call this frenzy. 9 times out of 10, the feline was going to scrub down salts. Possibly you have some excellence issues paw marks zero. There are a few things to take from this experience. Number one, don't do it once more. Number two, what sort of bamboozling to cheat felines loathe is not his, in light of the fact that the feline fled. Number three, men don't have felines, yet you need to get them on both sides.
   https://www.youtube.com/watch?v=GdT_DzmRxZw

   Comment


   • #4
    Before downloading and introducing KingRoot application for PC one thing we ought to recall is that it doesn't bolster numerous gadgets legitimately since the dialect is in Chinese.
    Kingroot for PC is your best friend if you want to root your Android device to your PC or laptop. It is a risk free application and also charges zero cost to root your device quickly. Now, android users need not get confused with language of different websites. Kingroot for PC is the most reliable …

    Comment

    Working...
    X